Η ερυθρολευκη ενημερωση σας αλλαξε διαδυκτιακη τοποθεσια. Καθημερινη ερυθρολευκη ενημερωση στο νεο και συγχρονο www.piraeusplanet.gr

Προσφατες δημοσιευσεις

Παρασκευή 17 Ιουλίου 2015

Η πρωτη «Ευρωπαικη γιουχα» απ’ τους οπαδούς του ΠΑΟΚ

«Κράξιμο» απ’ τους οπαδούς του ΠΑΟΚ!
Η εικόνα του ΠΑΟΚ στο Ζάγκρεμπ προβλημάτισε έντονα τους περίπου 300 οπαδούς που βρέθηκαν στις κερκίδες. Αποδοκιμασίες κατά πάντων στο τελευταίο δεκάλεπτο του ματς.
Η εμφάνιση του ΠΑΟΚ και η ήττα με σκορ 2-1 κόντρα στην Λοκομοτίβα δεν… έκατσε καλά στους οπαδούς της ομάδας.
Μετά το 80ο λεπτό της αναμέτρησης στο Ζάγκρεμπ οι περίπου 300 οπαδοί του «δικέφαλου του Βορρά», που βρέθηκαν στις κερκίδες του «Μάξιμιρ» , αποδοκίμασαν έντονα την ομάδα. Στο «στόχαστρό» τους δεν βρέθηκαν μόνο οι παίκτες, καθώς τα… άκουσε και ο Ιγκόρ Τούντορ.
Όλα αυτά βέβαια, τα έζησε και ο Ιβάν Σαββίδης μαζί με τον γιο του, που παρακολούθησαν από κοντά το πρώτο ματς για τον β’ προκριματικό γύρο του Europa League.